SATIN AL

PAKETLER

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; bedava veya birkaç yüz liralık bir fiyat beklentiniz varsa HaberSoft size göre değil demektir. Çünkü iyi bir yazılım, sorunsuz bir teknik destek bedavaya veya çok ucuza satın alınabilecek şeyler değildir. Özellikle haber sitesi yazılımı gibi bir mesele söz konusu olduğunda bunlar çok daha fazla önem arzetmektedir.

Ancak buna rağmen HaberSoft paketleri mevcut piyasa şartlarına göre oldukça uygun hesaplanmıştır.

HaberSoft'ta paketler yayın mecralarına göre oluşturulmuştur.
Yani tüm paketler temelde; haber havuzundan WebTv bölümüne, sosyal medya araçlarından e-gazete ye tüm HaberSoft özelliklerini barındırmaktadır. Dolayısı ile karşınıza şu özelliğide isterseniz artı ücret gibi engeller çıkmayacaktır.

Ayrıca bu paketler dışında oluşacak talepleriniz ise ayrıca projelendirilebilir.

Sitenize ait yıllık hosting ücreti ile ilgili detaylı bilgiye hosting ücretleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


SILVER
Haber siteniz, dergi siteniz veya kişisel blog amaçlı kullanabileceğiniz bu paket yayın mecrası olarak sadece masaüstü web sitesini içermektedir. Klasik temalarımızdan bir seçim yaparak renk ve yapı düzenlemesinin ardından siteniz yayına hazır olacaktır.
Silver HaberSoft paketi ve ilk yıl domain hosting ücreti dahil

Satın Al
BRONZ
Bu pakette masaüstü web sitesine artı olarak mobil web siteside dahil edilmektedir. Web sitesi gibi mobil site içinde temalar arasında seçim yapabilirsiniz. Mobil internet kullanımının arttığı günümüzde sizde mobil site ayrıcalığını yaşayın.
Bronz HaberSoft paketi ve ilk yıl domain hosting ücreti dahil
Satın Al
GOLD
Masaüstü ve mobil sitenin yanında sizin için tasarlanmış ve uygulama marketlerinde (AppStore ve GooglePlay) yayınlanacak olan mobil uygulamalarınız da olsun istiyorsanız Gold paket tam size göre. Hem IOS hem Android uygulama ile prestij kazanın. Mobil uygulamalar mobil siteden farklı olarak native olarak tasarlanmıştır.
Gold HaberSoft paketi ve ilk yıl domain hosting ücreti dahil
Satın Al
PLATİNYUM
İçerik olarak Gold paketin aynısı olan Platinyum pakette en büyük artınız tasarımların size özel olmasıdır. Yani site tasarımınızı klasik temalardan seçmek zorunda değilsiniz. Nasıl bir site istiyorsanız o şekilde bir siteye sahip olacaksınız. Mobil site ve mobil uygulamalar ise en büyük artılarınız olacak.
Platinyum HaberSoft paketi ve ilk yıl domain hosting ücreti dahil
Satın Al